Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odkurzacze bezprzewodowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 23:42   #17
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Odkurzacze bezprzewodowe

Miałam ten sam mętlik, jak czytałam opinie w necie... dlatego założyłam ten wątek.

Mimo wszystko zaryzykowałam, bo moje oczekiwania były konkretne. Szukałam czegoś czym mogę odkurzyć ad hoc, codziennie, bez szarpania się. Ten odkurzacz spełnił je w 100% ale trzeba mieć z tyłu głowy, że raz na jakiś czas trzeba będzie odkurzyć mieszkanie tradycyjnym mocnym odkurzaczem. Głownie dlatego, że w dywany wbijają się mocno nitki czy kłębuszki z ubrań a to już trzeba "potrzeć" normalną końcówką odkurzacza o dużym ciągu

Natomiast jako codzienne zastępstwo szczotki, coś czym szybko sprzątniesz rozsypany cukier, okruchy chleba w kuchni, żwirek koci - czy nawet dziś rozsypany cień - jest git Mogę polecić go z czystym sumieniem

Model to ZB2904G i raczej unikałabym pozostałych modeli, bo mają inną baterię (w tym jestBateria Li-Ion - dłuższa żywotność i większa wydajność) , która długo się ładuje i ma krótszy żywot, co na pewno jest uciążliwe i zmniejsza sens kupienia. Obejrzyj go sobie na stronie firmowej elektroluxa.

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2014-02-21 o 23:46
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując