Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 08:57   #1222
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Zapraszam najśmieszniejsze jest to, ze mialam dzisiaj wolne i spokojnie mogłabym przyjechać przyznać się, że nas nie lubicie i specjalnie o nas zapomnialyście żartuje oczywiście
Kurcze ja o Tobie pomyslalam jak wracalismy przez Giszowiec ale moge zaproponowac wspolny spacer, co Ty na to ? Wracam z pracy po 12 i moge podjechac o ile macie tam jakies fajne hustawki

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
ja nadal w Kubutowym proszku, ale nawet jak bym w zwykłym juz prała, to też napewno oddzielnie


not o już czujcie się zaproszone do kogokolwiek, jak takie z Was goście nikt już o Was nie bedzie pamiętał


heheh ja też ja jak cos kupię, to pół osiedla można obdzielić


o jaaa , ale wytrzymała a pomyśleć,ze niedługo juz tak będziemy miały, ze jedna drzemka i to też z wielką łaską, jak co ciekawego będzie się działo


ja też , jakoś boję się,ze po drugiej ciąży ię nie pozbieram, jak się teraz zapuszcze


chyba takim drewnianym wałkiem ten sernik kręciłaś

ja już po ćwiczeniach , codziennie 100 brzuszków i trening ok 40 min. do tego 2 h szybkiego spaceru z Kubim ach i endorfiny działają, mam taki power że aż ię boję
cooooo codziennie 100 brzuszkow? szalonaaaa
Ale jak szybkie spacery zaliczasz do treningu to ja tez mam taki trening jak mi Nina w wozku robi cyrk
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora