Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 23:15   #1263
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Wstydze sie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Ja tez zaczelam prace zaraz po zdaniu matury i na studiach utrzymywalam sie sama i tez uwazam, ze to dobra szkola zycia. A zycie w wawie jest drogie, sam wynajem to jakas masakra . Wiec Florek nie bedzie meczyl sie sam a moze nasze dzieci to beda wielkie szychy i geniusze, zaloza firmy, beda zbijac kokosy, nie beda chcialy isc na studia, who knows Co nie zmienia faktu ze musze zaczac odkladac zeby oddac N kase z chrzcin i skarbonki, ktora ograbilam
a myślisz,ze opłacenie studiów samemu, czy przez rodziców, to ma znaczenie na życie? czy bedzie lepsze czy nie? ja uważam,ze nie, ale chętnie poznam inne opinie

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
My mamy sklep odzieżowy.
Jeździmy do Głuchowa przed Łodzią, tam jest takie targowisko wielkie. Ciuchów jest moc ale akurat materiałów żadnych tam nie widziałam. Tylko odzież. Co do cen, hmmm. Całe życie wydawało mi się że ci co mają sklepy odzieżowe to mają ogromne narzuty i kupują ciuchy w super cenach. A guzik prawda... Szczerze mówiąc to w większości przypadków za damską bluzkę w hurcie trzeba zapłacić co najmniej 45zł a fajnie odszyte spodnie ok 50zł i więcej.

Poruszając się po Łodzi widziałam kilka reklam o hurtowniach tekstylnych. Ale tylko tyle, żadnych szczegółów nie znam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
dzięki
aaa odzieżowy, to źle zrozumiałam, myślałam,ze branża dziecięca, bo ona w tym siedzi, a ma zamiar coś rozpocząć z szyciem, kocyki, pościel itp. i poszukuje dojścia do materiałów
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora