Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-23, 08:12   #1269
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
A to rozumiem, że studiowałyście zaocznie czy na prywatnych uczelniach tak?
Ja studiowałam zaocznie i pracowałam na pełen etat. I uważam że to jest dobre rozwiązanie

W zupełności zgadzam się, że start w dorosłe życie w Pl jest trudniejszy niż np. w Niemczech. Nie można tego porównywać

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------


tak zaocznie, i pracowałam, ale rodzice sami chcieli opłacać mi studia i nawet jak oddawałam im kasę to nie chcieli, oprócz tego miałam stypendium naukowe, i chciałam im z tego dać, to też nie chcieli i za to jestem im wdzięczna, ze nie musiałam tyrać,zeby czesne opłacić
Wieszzz tak sobie postanowili,ze opłacą, to tak zrobili, ja mogłam sobie kasę odłożyć zarobioną

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
<zieeeeew>
spałam dziś z Przemkiem to trochę lepiej było, też budził się multum razy ale bardziej przez sen mu podawałam wodę i smoczka.

ale zaczynam się martwić bo od piątku prawie nic nie je. zachowuje się już normalnie, w pt jakiś dziwny tylko był. wczoraj zjadł na śniadanie 50 ml mm, potem koło 10 z 3 łyżeczki kaszki, po 14 z 2 łyżeczki zupki, potem o 18.30 miseczkę kaszki i po 10 chyba podejściu zjadł 210 ml mm.

teraz wstał o 6.30 i zazwyczaj pierwsze co to kwiczy o śniadanie a tu nie tknął mm nawet
moze od ząbków, nic tam nie wychodzi?

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Powiem tak, moja mama szyję ciuchy od 25 lat i w tej pracy co jest, a właściwie co tam pracowała bo zmieniła 3 dni temu to za uszycie sukienki eleganckiej miała płacone nie więcej niż 10 zł dodając koszt materiału, prądu, nici itp to może dodatkowe 20 zł wiec sukienka która jest warta 30 zł sprzedawana jest a 180-220 w ich firmowym sklepie właściciele mają wille chyba 300 m2 basen w domu, kort tenisowy a ludzia płacą grosze :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------



Ja nie zbieram na studia dla małej, jeżeli zostaniemy w Szwecji to mała jak nie będzie pracować to może wziąć szkolna pożyczkę a później ja spłaci jak dostanie prace, jeżeli będzie chciała pójść na studia, bo ja np nie chciałam iść a uczyłam się dobrze a jak wyjechałam do se i dowiedziałam się że kolega który ledwo zdawał z przedmiotów a z rachunkowości to w ogóle ledwo ledwo poszedł ja studiować to coś tu nie halo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
not ak, ale nie pracujesz...w mojej branży nei wyobrażam sobie być bez studiów, poza tym nei zatrudniliby mnie, wymagane jest wyższe wykształcenie.

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
na stronie rossa było kilka pytań i trzeba było odpowiedzieć.
a dostaniemy jakieś słoiki, herbatkę, łyżeczki, koc z maskotką

a na studia nie zbieram. jak będzie chciał iść na płatne studia to niech sobie zarobi :P
a tu sobei wypatrzyliście gratulejszyn zdolne z Was bestie

Ja jeszcze planów nie mam na dzisiaj, mężowy służbę dzisiaj cały dzięń ma, więć my sami,a le zapowiada się neizła pogoda
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora