Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 09:45   #1272
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ale ja zylam w polsce wtedy, moja rodzina nadal tam zyje. ogarnieta corka widziala, ze w pl moze byc ciezko, i sie wziela za niemiecka mature w polsce tez bym dala rade, a co, tylko pewnie po nocach bym musiala pracowac... wiesz, mozna odkladac na cos konkretnego, a mozna np. rownie dobrze splacac kredyt za dom i jak dzieci pojda na studia, miec mniejsze wydatki innego rodzaju. ustawic sie po prostu i miec potem na inne przyjemnosci i zachciewajki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj tak byłaś ogarnięta córka
ja znowu z tych co nie potrafią żyć chwilą finansowo, typu a co tam kupujemy nowe dvd, a do pierwszego jakoś to będzie, albo a co tam się kiedyś bedę martwić, ja mam otwartą polisolokatę dlasiebie i męża i dla Kubiego oddzielnie, jak nawet nie bedzi epotzreby,zeby dać mu na studia, to kiedyś fundnę jemu i synowej mega wycieczkę w prezencie ślubnym, bo przez tyle lat będzie konkretna kwota, łatwiej mi miesięcznie teraz przeznaczyć, nawet po 100zł na 2 lokaty, niz później się martwić Moich wilu znajomych bija się z gigantycznym kredytem, współczuję, dlatego jak nazbeiram Kuba będzie miał chociaż dobry wkład własny tak to rozgraniczam
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora