Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 10:38   #2805
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Koło 30-stki a niemyślące o dzieciach cz. V

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość

Jo od czwartku świętuję urodziny Mamowe. W pt była kolejna pula Gości, w sb z kolei zamiast na bale wybrałyśmy z Kuzynką domowe spa : maski, oleje, duuużooo wina, komedie i ploty do rana .
Wszystko byłoby ok, gdyby nie natchnęło Nas obłożyć się koncentratem antycellulitowym z bingospa.
Nigdy więcej! Szkoda, że dopiero po czasu doczytałam jak bardzo jest to nieprzyjemne . Aż wytrzeźwiałam z tego bólu. Straszne to było . Z gołymi tyłkami latałyśmy z Kuzynką po domu, wystawiałyśmy się na balkon [niedaleko psiarnia stała, mam nadzieję, że nic nie widzieli] i ulga była na może 2 sekundy. Czułam się jakbym się zjarała na słońcu + jakby ktoś napier.dalał mnie bejsbolem przez tydzień.
Niby efekty spektakularne, ale chyba jednak wole marchewki, wodę i spocić się jak świnia 7 dni w tygodniu, niż tak cierpieć .
Kuzynka miała łagodniejszą wersję, więc już po ponad godzinie mogła usiąść, u mnie ten stan trwał prawie trzy godziny. Blondynki.
Wow, aż takie to mocne? Musiałyście uroczo wyglądać
Ja zaraz zaczynam robotę pierwszy dzień po urlopie, mam nadzieję, że nie będzie szoku. Na szczęście pogoda tylko ciut gorsza niż w Tunezji Na pocieszenie booknęłam już bilety do Wawy w związku z wyjazdem do Istambułu. To jeszcze tylko niewiele ponad miesiąc A potem niestety przerwa wyjazdowa. Ale w sumie niespecjalnie lubię jeździć "w sezonie", wszędzie jest drogo, tłumy, a w wielu krajach dodatkowo upały. Myśleliśmy o Maroku np. w grudniu, jeśli ceny będą takie, jak w tym roku
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując