Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 19:40   #1655
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę poszukać innych niż te które mam.

To oglądasz te sprzęty co i ja lubię ostatnio oglądać. Piekarników jest zdecydowanie za dużo do wyboru moim zdaniem. Ale żałuję, że nie mogę jeszcze ich kupować.

Ja kosmetycznie też wciąż grzecznie, wczoraj kupiłam krem Mixa z 8% gliceryny, bo mi się zapasy kurczą, a promocja była. No i mam jeszcze 3 dni, żeby to tego Hebe zajrzeć i bon wykorzystać i chyba to zrobię, silną wolę mam słabą.

I chyba nie podzielę zachwytów nad Seche Vite. Nie skraca mi co prawda lakieru, wysycha dość szybko, ale śmierdzi jak rozpuszczalnik i w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru, o 7 dniach trwałości jak Nina pisała to nie ma mowy, a ciut się nastawiłam na to.
Natknęłam sie już na kilka dobrych opinii o tej serii Ultime i chyba cos jest w fajnej promocji w SP, ale nie przyglądałam się dokładnie nowej gazetce jeszcze, zrobię to w marcu Bo pewnie też mi się coś nowego przyda do nowej fruzury- dzisiaj znów nie miałam kiedy zadzwonić, zdążyłam tylko dwołac pilates, bo już po południu wiedziałam, że wyjdę później z pracy

Z piekarnikiem było o tyle łatwiej, że w grę wchodził tylko Electrolux (taki nam genialnie służy 12 lat, będzie kicha jak obniżyli jakość ), aczkolwiek mają chyba z 20 modeli, które potrafią się różnić 1 funkcją/opcją Zamówiliśmy taki trochę lepszy z tych podstawowych. A co do lodówki to poza wymiarami nie mam innych kryteriów. No, może takie, że nie chcę żeby miała jakiekolwiek klamki/uchwyty do otwierania, bo to się zawsze w końcu urwie I duży zamrażalnik ma mieć.

Ja powinnam poszukać jakiegoś dobrego kremu na noc na zmianę z kwasami i zupełnie nie wiem w co celować

Jutro zamierzam jeść pączki na każdy posiłek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując