Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 09:56   #4939
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Bylam dzis w Media Markt i kupilam remingtona 1032 nie można bylo wyprobowac na gorąco (!) a jak zapytalam o ewentualny zwrot w razie nie zadowolenia to pow mi ze nie mozna bo jest to produkt ktory ma stycznosc z wlosami / skóra a takich produktow sie nawet nie wymienia nie wiem czy nie wprowadzzono w bład

gwarancja na 3 lata

będę ja wyprubowywac dopiero wieczorem wiec zdam relacje
Dziwne, że nie można. Wydaje mi się, że Cię zbyli. Przecież po to są egemplarze ekspozycyjne. Może nie chciało im się przy tym stać i odkładać nagrzanych prostownic w bezpieczne miejsce . Ja w zabrzańskim Media Markt po prostu podłączałam prostownicę i prostowałam (i babki stojące obok to samo). W chorzowskim Media Markt też można. Nikt się tam do niczego nie wtrąca z obsługi. A co do zwrotu, to szkoda, ale trzeba widać zaryzykować. Taki sprzęt to chyba tzw. sprzęt do pielęgnacji osobistej (coś jak bielizna w innych sklepach) i chyba dlatego nie można zwracać. Ale zorientuj się jeszcze do końca, bo w Media Markt lubią wprowadzać ludzi w błąd a czasem po prostu są niekompetentni więc na 100% nie wiadomo, czy nie mogłabyś jej zwrócić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora