Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cyganka rzuciła na mnie klątwe-powinnam się bać?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 14:53   #12
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: cyganka żuciła na mnie klątwe-powinnam się bać?

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak. Klatwa jest tymbardziej niebezpieczna , ze niesprecyzowana...Bo ja rozumiem klatwe 'obys nocami nie mogla spac i by Cie napastowac Brad Pitt' - wiesz czego sie bac, mozesz zatrudnic ochroniarzy aby rzeczonego BP potraktowali brutalnie i wybili mu z glowy napastowanie... Ale w takiej sytuacji? Zwlaszcza zdanie 'bedziesz miala klatwe' ale kiedy? jak? z kim? co z nia robic? Ekspektatywa klatwy moze czlowieka wykonczyc... Nie znasz dnia ani godziny kiedy ona przyjdzie, a jak przyjdzie to jest ryzyko ze jej nie rozpoznasz i zignorujesz a to bedzie przeciez wyraz braku wychowania... Powinnas jej oczekiwac a nie ignorowac jak przyjdzie co do czego...

czyli z powodu jakiejś głupawej cyganki dziewczyna ma całe życie siedzieć jak na szpilkach i "czekać" na klątwe?
jezu, ludzie, przecież nie żyjemy w średniowieczu. klątw to się ludzie bali za czasów bolka chrobrego.
nie wiem jak można wiedzyć w takie bujdy.
klątwe rzuciła. dobre sobie...

a jak zobaczycie czarnego kota to pędem do domu, zabarykadować się i nosa przez dobe nie wychylać - bo pech przyjdzie.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując