Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci
Stary 2007-06-11, 20:21   #1211
Lolaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Witam . Szukam od dłuższego czasu jakiegos dobrego kremu z filtrem do twarzy. Mam problemy z naczynkami, wiec inne firmy typu vichy i lrp odpadają bo w ich kremach jest alkohol .Proszę o analizę tego blokeru Avene, Ultra High Protection Emulsion SPF 50+
Avene Thermal Spring Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclomethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Aqua, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, PVP/Eicosene Copolymer, Stearyl Alcohol, Butylparaben, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Ethylparaben, Parfum, Isobutylparaben, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, o-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Propylparaben, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.
CZy jest tu jakaś nadprogramowa ilość zapychaczy? Bo niestety czasami wyskakują mi jakieś krostki, ale raczej nigdy nie wysypało mnie jakoś bardzo po którymkolwiek kremie.
Może mniej zapychający byłby krem:
Avene, Krem ochronny SPF 50+ (krem z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+)

Skład: Avene Thermal Spring Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclomethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Aqua, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, PVP/Eicosene Copolymer, Stearyl Alcohol, Butylparaben, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Decyl Glucoside, Disodium EDTA, Ethylparaben, Parfum, Isobutylparaben, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, o-Cymen-5-Ol, Phenoxyethanol, Propylparaben, Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Triethoxycaprylylsilane, Trimethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Zinc Oxide.

I ostatnie pytanie : Czy propylene glycol dicaprylate/dicaprate to to samo co Caprylic/Capric Triglyceride?Czy ten pierwszy to też zapychacz?
Lolaaa jest offline Zgło¶ do moderatora