Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 18:40   #1828
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość



Juz wrocilam z organicznego17 km roweremPrzed 9 rano bylo wiec w sklepie pustki
Tak jak pisalam kupilam tylko ogorki,napoj i szklany pojemnik na krem
Strzelilam Wam fotke polki przy ktorej sie na dluzej zatrzymalam(sa na niej glownie olejki,maseczki,sole ,blotka do kapieli no i pojemniczki-kupilam ten mniejszy szklany z biala nakretka)
Super
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45395510] - dlaczego u nas takich nie ma; wszystko można pomacać, nawet są pojemniki na próbki i odlewki- wszystko w jednym miejscu [/QUOTE]

U nas też takie są zapraszam di Łodzi do Skarbca Natury
A swoją drogą to niedługo się tam wybieram wezmę aparat i obcykam sklep
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A ja zazdraszczam dostepu do marek tj np Pukka i innych niedostepnych w Usa
Tak ale za to masz dostęp do wielu marek o których możemy sobie pomarzyć
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Na to nie wpadłam. Nie zmienia to faktu, że i tak trzeba dom przetrzepać, albo wybrać się do banku. Kusicielki.

Mydełko Cezar z Maurelli - fajne, ale trzeba dobrze spłukać. Bardziej mi podeszło to z mlekiem oślim. Mąż mówi, że go nie przesusza, a on ma suchara niemal po wszystkim.
To z oślim mlekiem to moja miłosć ,najlepsze mydełko jakie miałam na razie używam tylko do twarzy ale jak wykończę wszystkie myjadła do ciała to przechodzę właśnie na nie.

Promolcia szykuję sie do zamówienia z e Skarbca jak coś potrzebujesz to pisz, i tak mam naszykowane rzeczy dla Ciebie do wysyłki,albo kliknij i napisz że ja odbiorę jak wolisz
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora