Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 21:16   #41
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam ,że trzeba mrozić i normalnie jak wszystko posiałam w doniczce ,postawiłam na kuchennym parapecie i jak wzeszło i podrosło trochę przesadziłam do ogrodu
Czyli masz dobrą rękę do lawendy

Cytat:
Napisane przez plamka45 Pokaż wiadomość

A u mnie jak zwykle zimno. I tylko 2 cm. listki tulipanów. A u Ciebie zielono aż w sercu weselej - ale ja mieszkam w puszczy gdzie wiosna przychodzi co najmniej o 1 m-c później a bywa, że i dwa m-ce. Zazdraszczam.
U mnie też jest zwykle zimniej, niż w centralnej Polsce. Wystarczy pojechać 20-30 km w głąb lądu, a już widać, że okres wegetacji jest trochę szybszy, niż nad samym morzem. Wydaje mi się, że w tym roku roślinki szybciej rosną za sprawą ciepłej zimy.

Cytat:
Napisane przez Wooden_Pints Pokaż wiadomość

A ja nabrałam ochotę na zakup kilku bratków (gotowych sadzonek bo widziałam, że już sprzedają). Co roku kupuję tak z 10 na rozpoczęcie sezonu
Jednak zastanawiam się czy jeszcze nie jest ciut za wcześnie. Boję się, że jeszcze może być jakiś przymrozek z rana i będzie po kwiatkach. jak myślicie, zaryzykować?
Ja też mam obawy o bratki i chyba wstrzymam się trochę z ich zakupem, bo noce i poranki są jeszcze zbyt zimne - przynajmniej u mnie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując