Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-12, 18:31   #3297
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez ainoh7 Pokaż wiadomość
halo ja chciałam sie spytac czy takie moje sniadanie i obiad sa ok:
a wiec sniadanie - pół awokado, kefir, a do tego kefiru łyzka otreb owsianych
przekaska migdały
obiad: młode ziemniaczki ugotowane (w mundurkach) i do tego sałatka zrobiona z : jogurtu naturalnego , sałaty zielonej , pomidor i ser tofu i cebula.

czy jest to ok dziewczyny i italiaanko?
Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
jak masz kefir(wegle ,otreby(wegle) to nie mozesz dac avokado(tluszcze ) ani migdalów(tluszcze)
a w obiedzie chyba za malo bialka ,chyba ze ser tofu ma duzo i go duzo dodajesz
- otręby pszenne mają mało ww strawnych, dlatego można je dodawać nawet tam, gdzie mamy tłuszcze, oczywiście nie np. całą paczkę nie wiem jak jest to dokładnie z owsianymi, zdaje się, że mają mniek błonnika, ale nie pamiętam dokładnie co do uwagi Anitki dot. kefiru się zgadzam
- śniadanie - tutaj przyczepiłabym się do braku białka, w kefirze mało tego jest i za dużej ilości tłuszczy... staramy się, by proporcje były 2:1, czyli 2x więcej białka w posiłku, niż tłuszczy.
- Obiad jest ok, tylko tofu zawiea trochę tłuszczy, dlatego łączyć z mniejszą ilością ww, albo wcale...

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
italianka jak robie hitta bieganiem to moge w miejscu? bo ja nie mam mozliwosci tutaj biegac ;/ chce zaczac ,ale dopiero jak pojade do domciu ;/
HIIT'a nie da się robic biegając w miejscu chyba coś cieżko u mnie z wyobraźnią ostatnio - jak zrobić sprint? Bo truchtać się da, hmm... bieganie w miejscu to też nie to samo co takie normalne - mniej mięśni pracuje... Widziałaś już skaczącego Romka ? Na SS jest -> trening -> "Jeśli nie interwały, to co?"... może to Ci podpasuje.

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
ach muszę się pochwalić z egzaminu z hydro mam 4+ jeszcze tylko 3egzaminy i cieszę się wakacjami
Także gratuluję

Mademoiselle Jeanne - nadal uważam, że jesz za mało.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora