Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masz problem? Weź tabletkę!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-07, 15:17   #10
oj tam oj tam oj tam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 65
Dot.: Masz problem? Weź tabletkę!

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Staram się unikać leków, kiedyś musiałam brać na ból miesiączkowy (prawie zawsze, zanim się jeszcze zaczął bo później nic nie działało a nie mogłam funkcjonować...), na ból głowy też jak miałam czas, że bolało bardzo, teraz na szczęście ani to ani to Zażywam magnez bo biegam i się stresowałam sesją itd, potem odstawię a zainwestuję w pestki dyni, i więcej kakao
Ogólnie tego typu tabletki na ból, jakieś suplementy itp to jest po prostu wybór, czy ktoś chce szybko i łatwo czy przyłoży się do zdrowego trybu życia zamiast truć wątrobę, każdy ma swój rozum. Gorzej jest u lekarzy,, na wszystko kilka rodzajów leków, bo tak najprościej... a ja mogłabym naprawdę dużo zrobić żeby wspomóc np tarczycę zamiast brać hormony, tylko do kogo mam z tym niby iść? I tak z paroma innymi dolegliwościami, nic bardzo poważnego i może dałoby się zaradzić inaczej, wyeliminować przyczynę... ale nie, masz tu tabletki i sobie zażywaj do końca życia. super.
Zgadzam się z tym w 100%, ja na własnej skórze przekonałam się jak lekarz przepisał mi leki zupełnie niepotrzebnie. Dlaczego? Wiadomo...

Do mieszczuchów Ja też jestem mieszczuchem i chodzę do sklepu i kupuje mięsko i wędlinki. Jak się bierze taką wędlinkę to ona pod pewnym kątem ma wszystkie kolory tęczy, nie mówiąc o tym że nie pachnie w ogóle tak samo z mięsem. Ostatnio namówiłam mamę na kupienie na rynku kurę od kobiety ze wsi. W niedzielę powstał rosół z tej kury. O rany, o rany nie mogłam się nadziwić jaki dobry, pyszny, smaczny rosó!!!!!! To było coś Bo ze sklepu to nawet smaku nie ma... Kupcie sobie czasem taką kurę to nie będziecie chcieli już innego rosołu jeść
To takie proste przykłady na to jak pakują w nas chemię...
oj tam oj tam oj tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując