Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-13, 09:41   #1207
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kochano Modko,
składy Klorane wrzuciłam dla Ciebie bo czytałam, że chciałaś je przeanalizować. Jeśli o mnie chodzi, to oprócz forostabilności interesuje mnie stopień tłustości i wchłanialności tychże specyfików, no ale to to chyba stwierdzimy tylko doświadczalnie.
Aha, i czy są w tych produktach jakieś potencjalne zapychacze? Myślisz, że będą dobrze nawilżały?

Jeszcze poproszę o analizę składu kremu Polleny-Evy z postu #1203
Moje wymagania to dobre nawilżenie skóry wokół oczu, ewentualne zapobieganie zmarchom Jakby tak lekko sińce rozjaśniał to byłoby cudnie

pozdrowionka
Jeszcze raz dziekuje za sklady,czytalam watki "od tylu"
Jezeli chodzi o nawilzanie to beda swietnie sie spisywac poniewaz Tinosorby oprocz ochrony zapewniaja odpowedni poziom nawilzenia skory,jest jeszcze wyciag z nagietka.
Z zapychaniem to juz inna bajka chociaz widze glownie gliceryne,ktora potrafi zapychac jak ma ktos sklonnosci do tego.Wydaje mi sie,ze spray moze nieco pobielac.

Cytat:
Pollena Eva, Zioła polskie, krem pod oczy i na powieki z ekstraktem z ziela świetlika

aqua, polyglyceryl-3, methylglucose distearate, butyrospermum parkii (shea) butter, caprylic/ capric trigliceryde, vitis vinifera (grape) seed oil, paraffinum liquidum, euphrasia officinalis (eybright) extract, caprylic/ capric trigliceryde sodium acrylates copolymer, phenoxyethanol/ methylparaben/ ethylparaben/ propylparaben/ butylparaben/ parfum, peg-8/ tocopherol/ ascorbyl palmitate/ ascoric acid/ ctric acid, linalool, xydroxycitronellal, hexyl cannamal, benzyl salicylate, citronellol, geraniol, limonene

Wg mnie niezly krem,na czarno potencjalne zapychacze chociaz maslo shea ma swietne wlasciwosci nawilzajace i duzo zalezy juz od danej cery,dodatkowo olej z winogron,wyciag ze swietlika lakowego.
W sumie to juz kolejny kosmetyk z Polleny Ewy ktory robi bardzo dobre wrazenie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora