Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-09, 18:25   #2293
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Musze poczytac co tam u was a w miedzyczasie napisze co u nas:

Od jakiegoś czasu Wojtek robi się nieznośny... Nie wiem o co chodzi.. Np. wkladam go do krzeselka trochę posiedzi a potem zrywa z nerwem śliniak rzuca zabawkami na wszystkie strony, demoluje tacke wyrzuca ja, piszczy...

Albo biorę go na ręcę zaczyna mnie drapać ( na szyji mnie podrapal do krwi), wyrywać wlosy, szczypać..

Albo siedzi sobie w foteliku, jedziemy samochodem, po czasie robi się czerwony próbuje wyjść drze się w nieboglosy i ciagnie na wszystkie strony pasy....

Albo trzymam go na rękach i chce go postawic na ziemi to zaczyna tak piszczec jakby się w cos uderzyl..zamiast siedziec kladzie się na podlodze...i robi najpierw bezdech jakby, mina do placzu a potem mega placz..

Macie coś takiego?? Wygląda to jak przyśpieszony bunt dwulatka...

Nie musze dodawać ze nerwy mi co raz puszczają i mam ochotę grzdylowi zloić konkretnie dupę, tylko i tak by to nic nie dalo... A bym musiala komicznie wyglądać lejąc niemowlaka, ktory i tak nic nie rozumie.. Jakies rady???

Powtarzam sobie w glowie on jest jeszcze bardzo malutki, bardzo malutki, bardzo malutki.... ale naprawde ciezko czasem jest...
normalnie z klawiatury mi to wyjęłaś, u nas to samo - taki strasznie buntowniczy się zrobił, najgorzej jest właśnie wsadzić do krzesełka, ubrać, zmienić pampersa, podczas zasypiania, wtedy wstaje na czworakach i aż rzuca się w złości na łóżko, taki mały diabełek się robi.

No właśnie chciałam zapytać jak wygladała u Was wysypka po 3 dniówce? u nas jest masakryczna, az ma plamy zlane, najgorzej na twarzy i brzuchu, myślałam że ona taka delikatna będzie a wygląda strasznie
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora