Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 06:57   #2942
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej

Marinko- aż się odezwałam z tej okazji Moja Jula na noc cały czas w pampku-bo i mokry jest rano, więc napewno obsikałaby łóżko.
Ona już ponad miesiąc jak odpieluchowana, a ostatnio codziennie zdarza się Jej zrobić siku w gacie!ale cóż...mam nadzieję, że do września się wyrobi.

Marzenko- chmurka ŚWIETNAskąd czerpiesz inspiracje? Jula to ma tyyyyle spinek, że kupiłam Jej taki jakby kuferek, bo nie sposób nad nimi zapanować
Co z blogiem
A to Hania nie będzie chodziła do tego samego przedszkola, co poprzednio?(pewnie cos pomieszałam...)

Brida- hej-miło, że się odezwałaś

Brumek, Natka??

Mateusz ma od paru dni wysypkę na klatce persiowej, po paru dniach zrobiło się to takie suche i pod ręką czuć dużo malutkich krostek, podobnie na plecach i na nóżkach też takie suchawe...na głowie zauważyłam jakby spowrotem ciemieniuchę-taka sucha skóra...smarowałam Mu płynem na ciemieniuchę, bo jeszcze miałam.Martwię się o Jego skórkę, bo widzę, że Go to swędzi-zwłaszcza rączki, na których i tak już nie widać ani nie czuć poprzednio suchej skóry. Chyba zacznę od dzisiaj kąpiele w krochmalu.

Nakładacie dzieciom już wiosenne kurtki?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując