Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię MARZEC:40-42,ale też S,M,koturny,fitness&bigst ar,zamszowa marynarka,sukienka róż pud!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-15, 13:59   #1
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.

MARZEC:40-42,ale też S,M,koturny,fitness&bigst ar,zamszowa marynarka,sukienka róż pud


Hej dziewczyny! Zapraszam do wymianki, a także na moje inne wątki. Chętnie łączę różne wątki w duuuuuże wymiany, lubię się osobiście wymieniać (Wwa i okolice) Za ciuchy nie jestem wybredna, chyba że coś jest nowe i dużo za to zapłaciłam. Ale generalnie chcę się POZBYĆ jak największej liczby rzeczy, więc śmiało piszcie.


DOKŁADKA POST 1,7,8

1)W tygodniu zazwyczaj nie mam czasu na wizaż, więc czasami odpisuję dopiero w soboty, wtedy też mogę dosłać zdjęcia itd - proszę o wyrozumiałość
2)Preferuję większe wymianki, chętnie osobiste - Wwa i okolice.
3)Wiążąca jest dla mnie wymiana adresów albo podanie nr tel, do tego czasu mogę się rozmyślić.
4)Ja odpisuje u Ciebie - Ty u mnie



MOJA WISHLISTA

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------
UWAGA!!! WSZYSTKIE RZECZY PIORĘ PONOWNIE (O ILE TO KONIECZNE) I PRASUJĘ DO WYSYŁKI, ZDJĘCIA ROBIŁAM PO WYJĘCIU Z WORKÓW PRÓŻNIOWYCH WIĘC SPORO RZECZY JEST POGIĘTYCH.


Kurteczka JAKE*s, rozm.z metki 38, moim zdaniem będzie pasować też spokojnie na 40, stan b.dobry, może wymagać odświeżenia, przejechania golarką ale używana krótko, żadnych dziur itd., poszewka/metka w stanie idealnym co świadczy samo za siebie.
Wymiary: długość 63cm, szer ok. 47,5x2, dł rękawa zew: 65, wew: 45,5cm

-Kurtko-kamizelka puchowa jeździecka TATTINI, w srodku kieszonka na suwak, ściągacze przy rękawach, dwie keiszenie z dobrymi metalowymi suwakami na zewn stronie. stan b.dobry, kilka zabrudzeń + plamek mało widocznych (przy suwaku), mam z wymianki, niestety okazała się za mała. Rozmiar to 38
Wymiary: dł 55cm, szer ok. 45x2, dł rękawa zew: 62 i wewn 48

-Buty 39 – ARIANE ekoskórka+ 5,5cm obcas, stan b.dobry 3x ubrane,paski nieruszone, fleki trochę uzyte ale jeszcze posłużą, KOTURNY GORTZ SHOES skórzane były bardzo drogie, będę wybredna, wkładka w stanie dobrym, ale buty wizualnie są idealne, wysokość koturny – ok 10,5cm[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]
-Kurteczka JAKE*s, rozm.z metki 38, moim zdaniem będzie pasować też spokojnie na 40, stan b.dobry, może wymagać odświeżenia, przejechania golarką ale używana krótko, żadnych dziur itd., poszewka/metka w stanie idealnym co świadczy samo za siebie.
Wymiary: długość 63cm, szer ok. 47,5x2, dł rękawa zew: 65, wew: 45,5cm
DOKŁADKA 25/04 nie mam czasu mierzyć, pytajcie jak coś
-sukienka z metki 10/38, ale się rozciąga, gumka w biuście i pasie
-over bokserka
-bluzeczka 36, biały zwykły t-shirt

- Sportowa rower/bieganie itd. Uni dla kobiet 36/38 faceci 44/46 stan bdb
-Jak wyżej, S/38, stan db+ ma kilka zmechaceń, ale nic poza tym
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0308.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  84,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0310.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  83,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0311.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  107,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9792.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  181,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9781.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  171,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9780.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  89,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9777.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  57,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9788.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  67,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9789.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  62,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_9786.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  62,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851

Edytowane przez Kornka
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:28
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując