Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie techniczne: problem z logowaniem
Wątek: Pytanie techniczne: problem z logowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-16, 10:49   #6
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: problem z logowaniem

Aniołku dziękuję Wszystko było czyszczone, napisałam historia, ale chodziło mi o tymczasowe pliki internetowe , przeglądarki zmieniałam - już wiem z czym był problem - z internetem!!!
Piszę tak dla informacji dla osób korzystających z internetu mobilnego w orange, zaczął się pojawiać problem z logowaniem do banku również - zadzwoniłam tam - poinformowali mnie, że się wcale nie logowałam (tzn. system tego nie widzi, tak samo jak przy logowaniu na wizaż) i operatorka mnie zapytała jaki mam internet. I okazało się, że wielu użytkowników zgaszających problem z logowaniem ma internet mobilny w orange. Jest jakiś problem z zasięgiem - strony się otwierają, ale jest jakby za słaby sygnał, żeby się zalogować. Próbowałam zgłosić problem w orange, ale oczywiście za późno dzwoniłam i operatorka nie potrafiła mi pomóc, ale na następny dzień już problemów nie było. Potem jeszcze ze znajomym rozmawiałam, że orange sieć podobno modyfikowało, co by się zgadzało, bo moje problemy jakies dwa-trzy tygodnie trwały, tylko szkoda, że mnie nikt o tym nie powiadomił, że coś będą robić
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że mój problem już się pojawiać nie będzie...

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-03-16 o 10:51
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując