Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aliexpress - chińskie allegro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-17, 16:26   #4197
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Meg_bz Pokaż wiadomość
egie... stroje fajne tylko musisz pamiętać że ten typ ( nawet jeżeli ma powiedzmy dołączone poduszki-push up) strasznie spłaszczają biust
oczywiście dla Kogoś, kto ma się czym pochwalić to nie jest problem :P

ja kupiłam w tamtym roku coś w podobnym stylu( był szał na allegro na podobne- tylko właśnie majteczki były bardziej zabudowane)- i wyglądam jak płaska decha

ale stroje bardzo ładne!
Mówisz o obydwu typach? A widziałaś na alli może coś, co nie spłaszcza, a wręcz powiększa? Bo mój i tak już płaski jest
Stroje są super, zwróciłam też uwagę na majcioszki, które delikatnie zasłaniają biodra, a te bez wątpienia chcę zasłonić No i jedna z dziewczyn wrzuciła fotkę w tym, który ma to wiązanie pod biustem i nie miała spłaszczonego chyba ale pewnie po prostu nie miała tego problemu i dlatego na niej super wyglądał Ja wiem na pewno, że jest tam pełno takich trójkątów na szyję, w których piersi rozjeżdżają się pod pachy, a tego nie chcę. Ogólnie, ja jakaś niewymiarowa jestem, tu płaska, tam szeroka tu wąska Masakra.
Ale może widziałyście coś na alli, czy nawet innych portalach coś, co nada się dla takich niewymiarowców jak ja? Będę mega wdzięczna



*****************
wakeupinlondon - śliczna ta bluzeczka, koniecznie się pochwal jak dojdzie i powiedz, czy rzeczywiście jest rozciągliwa Mega mi się podoba, a jak się zmieści na rozmiar M to na pewno wezmę

Edytowane przez egie
Czas edycji: 2014-03-17 o 16:29
egie jest offline Zgłoś do moderatora