Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 12:07   #856
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

No właśnie Agata ma mieć dzisiaj usg...


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
- ja od początku kąpię codziennie, u nas to rytuał, J. już sam lezie do łazienki o określonej porze
- emolientów bez potrzeby bym nie kupowała
- my do tej pory chusteczki tylko poza domem, w domu od powrotu ze szpitala waciki + woda
- mi mówiono, że dopóki nic się z pupą nie dzieje nie trzeba żadnych kremów/maści, na początku używałam tylko na noc (najdłuższy sen), później jak lekko się coś zaczerwieniło albo po kupie, do teraz nie używam po każdej zmianie pieluchy, używam próbek, kremu z babydream w dużym okrągłym pudełku, ale odparzenia to też jakieś skłonności, J. nie miał nigdy.
- kosz wg mnie jest drogim zbytkiem, u nas pieluchy z kupą były wyrzucane do reklamówki obok kosza i wynoszone przy najbliższym wyjściu, albo normalnie do kosza i wynoszone co wieczór
- zabawki z bijacym sercem nie mieliśmy, strasznie drogie :/ ale suszarka, odkurzacz dzialały, miałam też suszarkę nagraną na tel, ściągnięte z netu.
- jest film na you tube najszczęśliwsze niemowlę w okolicy, z godzinę trwa, warto obejrzeć, a czy stosować to sprawa indywidualna
- termoforu i rurki nie mieliśmy
- mleka nie kupuj, można 3 tyg trzymać otwarte opakowanie tylko, lepiej jak Kubek pisała buteleczkę gotowego mleka, ale one mają krótkie terminy ważności chyba to kupić jak najpóźniej
- na brodawki miałam z ziajki maść, lanolina sama, bardzo dobra, po co tam glukoza?
- miałam białego jelenia, do rany po cc, do mycia krocza też się nadaje
- na J. lepiej działał espumisan niż bobotic
- dicoflor i biogaię dawałam
- jałowych gazików praktycznie nie używałam
- octanisept mieliśmy
- na początek u nas najlepsze były pampersy, dada 1 są droższe niż pampersy więc nie kupowałam




O tym filmie na YouTube też mówiła.
A zabawkę z serduszkiem wpisze na listę prezentów
Glukoza po to żeby maść była słodka i dziecko wtedy chętniej cyca ssie.... A nie powinno się wszelkich maści zmywać przed KP?
Ja jestem leń i chętnie z opcji kąpielą co drugi dzień skorzystam..




Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora