Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żonki 2009 cz. XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-18, 17:25   #4599
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

Wiosna wiosna i po wiośnie, zaczęło padać, wrociło zimno, zasypiam na stojąco. Wkoło wszyscy wydekoldowani, no ba marzec, normalnie "upały", a potem kichają i smarkają równo i się dziwią skąd to się wzięło Ludzie są durni Mam nadzieję, że czegoś nie złapię, wystarczy mi chorowania w święta.

Ktosia - u mnie przedszkola i szkoły Montessori są popularne i mają bardzo dobre wyniki, obecnie moja koleżanka z pracy zapisuje synka (apropo tu dzieci idą do szkoły w wieku lat 4 i bardzo mi się to podoba, spotykam kilkulatki z takim poziomem angielskiego, że szczęka opada, nauka przez zabawę żeby nie było że przykuwają te biedne dzieci do ławek ).

Gucia - fajnie, że smakowało Może zrobię w tyg. na obiad podobną mini pizzę .

Ania - wydaje mi się że musicie wnieść sprzeciw od decyzji orzecznika - w pouczeniu na końcu powinno być napisane ile macie czasu i do kogo należy ten sprzeciw wnieść. Generalnie piszesz, że wnosisz sprzeciw od orzeczenia komisji lekarskiej z dnia ... nr .... i zwracasz się z ponowną prośbą o rozpatrzenie wniosku o .... ponieważ nie zgadzam się z orzeczonym 0% uszczerbkiem na zdrowiu. Tu następuje opis dlaczego (mama nie może ruszać nogą, sprawia jej to ból, ma ograniczoną sprawność itp, czekająca ja długa rechabilitacja itp). Można wspomnieć, że wg mamy podczas wydawania decycji nie uwzględniono jej dlugotrwałego lecznia, opinii specjalisty itp.
Musisz załączyć dodatkowe dokumenty, których nie ma w aktach sprawy.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2014-03-18 o 17:30
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora