Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobieta kobiecie wilkiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-21, 08:21   #87
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: kobieta kobiecie wilkiem

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
o tak, kobiety namiętnie srają we własne gniazdo i namiętnie poniżają swoją własną płeć, by w oczach facecików urosnąć.
nie ma co się dziwić, patriarchat ustawia mężczyznę w pozytywie. zawsze.
kobieta natomiast zawsze jest negatywem. temat na inny temat i inny post, ale w tym wątku widać to wyraźnie.
i można się nieźle ubawić, kiedy się czyta, że kobiety nie lubią pracować z kobietami i wolą niekobiece towarzystwo.
strach pytać, ale...czy wiecie, że wy same tymi mitycznymi złośliwymi, plotkującymi, jadowitymi i niezgodnymi babami jesteście? zdajecie sobie sprawę, że piszecie o sobie samych?
Ano właśnie, takie same wnioski nasunęły mi sie po przeczytaniu wątku. Taaa, wszystkie tutaj sa miłe, sympatyczne i szczere to gdzie są te niemiłe, niesympatyczne i nieszczere Wychodzi na to, że kobieta jako taka ma dwoistą naturę - z jednej strony jest miła i sympatyczna, ale nierozumiana przez wredne koleżanki, a z drugiej strony jest też dla kogoś (chcący lub niechcący) taką wredną koleżanką.
Kiedyś wydawało mi sie własnie, że lepiej dogaduję się z facetami, bo dziewczyny są przecież takie puste i fałszywe Po czym po czasie okazało się, że tak samo fałszywy może okazać facet i cały mój światopogląd legł w gruzach. Buchu.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując