Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-24, 16:47   #2894
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ach du szajse... a gnojki pewnie pofrunely dalej... podobna sytuacje mialam raz w lesie, gowniarze akurat musialy sie scigac i wyprzedzac mijajac mnie z wozkiem. i malo co sie nie wyrabali. dziwnym trafem przeklneli po polsku, to im puscilam wiazanke. nie wyobrazam sobie, co musialas czuc - bo ja mialam serce w gardle nawet jak nic sie nie stalo, a u was to... brrr...

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


my jeszcze tez, no i przypuszczam, ze pol roku jeszcze pojezdzimy (do tego czasu dziewczyny napisza relacje z uzytkowania fotelikow samochodowych i bede miala latwiejszy wybor )

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------


biedna Nina... ale jak zostal wam tylko katar juz, to to tez kwestia paru dni. u nas to samo bylo i najgorsze gluty sa na poczatku. a co do karmienia - ja pomyslalam sobie, ze odstawie Florka dopiero jak zajde w druga ciaze to uczucie chyba normalne... to wszystko przez oksytocyne, a w tym wypadku przez spadek oksytocyny... no i nam sie jej chce, wiec wciskamy dziecku cyca, dziecko nie chce - jest rozpacz. a jak dziecko zassie, to i oksytocyna sie podnosi i tryskamy radoscia, chcemy sie tulic i kochac
tak mamy juz gęsty katar ale mielismy goraczke 39,5 także słabo mi bylo ze stresu.
czy ja tryskam radością kiedy karmie to nie wiem ale dumą na pewno a że nastepnego dziecka juz pewnie nie bede miala bede karmic dopóty Nina nie odstawi sie sama

A jak zamierzasz obejść wysoka prolaktyne ktora hamuje plodnośc ?
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora