Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-16, 18:24   #27
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Atkuś a co to za dziwne przeczucia? Nie baw się w wizjonerstwo Póki nie zacznie Cie unikać nie masz się czym martwić
Dzięki Wróziu. Masz racje,musze przestać tak to rozstrząsać,on chyba wyczuł mój zły humor na odległość bo dostałam esa od niego,eh. Idzie sobie na grila,więc go nie będzie dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
tez mam dola zawiodl mnie po raz kolejny... a dzis mielismy isc wybrac zespol na weseleczeka nas dzis powazna rozmowa czy warto dalej planowac slub
No co Ty,a może to nie jest aż takie mocne/złe że trzeba się zastanawiać nad tym czy jednak warto planować z nim slub??Zresztą to zależy od tego w jaki sposób Cię zawiódł.Pogadaj z nim o tym,że Ci przykro bo cię zawiodl,zeby się postarał więcej tego nie robić.

słodka-chwila,no taa nie dziwie Ci się,że się niezle na swojego tż-ta wkurzyłaś.Niby taki zajęty,bo nauka itd ale na impreze jednak poszedł.Nie wiem,ja chyba powiedziałabym mu spier...noi zrobiła mu niezłą awanture ale jak bym mocno kochała to sama nie wiem,chyba musicie pogadać.Innej opcji nie widze.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ps znowu jenna j.na avie nie wiedzialam ze jest powszechnie lubiana takze przez kobiety
O matko,bo ja chyba tego nie zrozumiałam co napisałaś.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora