Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-25, 08:39   #2910
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
melduje, ze zyje :P tylko najczęściej na drzemki idziemy wspolnie z Nela, stad czas przy kompie ograniczony
dzisiaj dowiedziałam się, ze kolejna osiedlowa znajoma będzie mama i znow mam z kims bliziutki termim, wiec będą wspólne spacery mnoza nam się dzieciaki! z kolei na nasze pietro wprowadza się rodzinka z czteromiesieczniakiem może Nelcia będzie miała takie fajne wspomnienia jak ja - na zewnątrz deszcz, snieg, rodzice kaza siedzieć w domu...no to siup na korytarz, koce, lalki, kolorowanki, prowadzenie domowych bibliotek chciałabym żeby miała fajne dzieciństwo i nie spedzala go na facebooku jakiś lokalny portal wrzucil dzisiaj filmik z roku 1995, "dzieciństwo na osiedlowym podworku". ogladalismy z tz chyba ze 3 razy. mnóstwo dzieci, siatkowka, wspólne przesiadywanie na lawkach (żadna nie była pusta ), caaaale osiedlowe bandy. w fajnych czasach byliśmy mali



o to wasz katar chyba dopadl mnie a ja zaraziłam Nele. na szczęście jest do opanowanie, kazde kichniecie wywoluje powodz, dajemy rade. odciągamy inhalujemy, na ciuchach olbas, pod nosem masc majerankowa. do tego witamina c i licze, ze przejdzie jak u mnie (po 2 dniach ) kurujemy się bo do krakowskiego zlotu coraz bliżej!



w tym konkursie bobovity wygrałam kilka sloikow "po roku". takie 1-3. staly w polce, wiec postanowiłam sprobowac dac Neli dorosla porcje, hehe. swietnie sobie radzi - cale kawałki makaronu zielony groszek, spore warzywa. zjada mniej, ale swietnie sobie radzi tymi dwoma króliczymi zabkami i tak jak florek - muuuusi jesc z nami. wszystkiego chce sprobowac, wiec zazwyczaj zjada dwa obiady




ruhe!
Nela do kolekcji odglosow zwierzęcych dorzucila krowe. od rana slysze tylko "muuuuuu".
gadanie wychodzi jej dużo lepiej niż pokazywanie (to chyba po mamusi ), ale w końcu zachwyca nas swoim "brawo" (bitym na boku - raz jedna raczka lezy, raz druga wygląda to jakby jakas wytworna dama w operze od niechcenia chciała nagrodzić aktorow hehe)
Clo chcemy filmik!
No brawooo moj cos sie nie rozwija dalej z mowieniem hee


Uwaga ma ktos nr do xal???? Na klubie nie ma , pisala w postachno nr ale nievpodala a od wczoraj nie daje znakow zecia a byla z mala unkekarza z tyminkupami luznymi i krwia ..ehhh i cos zamilkla od wizyty
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora