Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-27, 12:49   #2989
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
aa to Ty w Indiach byłaś wiedziałam, że zazdroszczę Ci tej wycieczki ale nie pamiętałam gdzie pojechałaś

dzięki, że pytasz w moim brzuszku świetnie, maluch fika, rozpycha się i kopie a za tydzień wizyta... tylko nie pamiętam którego dnia


Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ooo humb humb huraaa wrociłaś


Boziu moze jakieś fotki weźmiesz na spotkanie Krakowie, ja chętnie zobaczę! Zastanawiałam się jak znieśliście rozłąkę hm zaskakująco dobrze A jak Cie Ignaś powitał ? Poznal Cie ?

No ladnie, Kinga w Stanach, Jenny na Dominikanie, Humb wrócila z Indii... Co ja robie w tych zaściankowych Myslowicach ?! Czemu nie zwiedzam, nie poznaje i nie odkrywam zakątków globu ?! czy taki malo istotny powod jak to, że nie mam kasy tak bardzo ma znaczenie i ma prawo wpływać depresyjnie na mój apetyt poznawania świata ?
jestem, stęskniłam się za wami
fotek jest całe mnóstwo, jak się mój mąż upora z ich segregacją to wezmę, a jakże :P

wczoraj I. został jeszcze u rodziców bo wróciliśmy jak już spał. a dziś rano jak mnie zobaczył to się uśmiechnął, przyraczkował, wzięłam go na ręce, i za chwile zaczął się wiercić żeby z powrotem go położyć na ziemi. także szczególnego powitania nie zaserwował (tyle tylko że grzecznie śpi póki co, więc jest miło ). zobaczymy jeszcze co wymyśli w nocy
humpback jest offline Zgłoś do moderatora