Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Off-topic Tipsy - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-17, 19:08   #18
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy- Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez ania-tipsy Pokaż wiadomość
poprostu boisz sie stracic prestiz na tym forum ,
Oh a jednak
Miło ,że także ty doceniasz moj kunszt, zdolności i wiedzę, nawiązując w swojej wypowiedzi do mego prestiżu. Ja sama go nie zauważyłam ale skoro TY tak twierdzisz to z całą pewnością tak własnie jest.
Bo nie chcesz chyba powiedzieć ,że Wizażanki są ślepe, głuche i niegramotne w tak niebywałym stopniu,że doceniają osobę bez talentu i umiejętności?
Nooo chyba,ze zamierzasz obrazić Wizażanki



Cytat:
i sama sobie dokoncz" bla bla" staly inteligientny
NIe mam wprawdzie pojęcia czym jest "inteligiencja" ale w tym zdecydowanie wiedziesz prym i jesteś na "inteligienckim" Parnasie
Proponuję zatem założyć szkołę "inteligiencji" i z niej prowadzić szkolenia bo niestety ani stylizacja, ani elokwencja , ani wizaż i makijaże, ani dobry gust ( patrz strona internetowa ) nie są dziedzinami w których byś się sprawdzała.

A w takiej "inteligiencji" mogłabyś zrobić furorę - zwłaszcza ,że patrząc na cennik bardzo nisko się cenisz ( 39 zł za uzupełnienie?).
1 dniowe kursy "inteligiencji" - 19,99 !!!
Pomyśl o tym - przyszłość przed tobą świetlana i tabuny potencjalnych klientek.

Cytat:
Napisane przez ania-tipsy Pokaż wiadomość
jeszcze jedna sprawa!!!
PYTALAS SIE O ZGODE!!!!!czekam na odpowiedz
Pozwij kuzynkę RPO
Pozwij ależ będzie ubaw


Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
założyłaś konto, żeby się wykłócać i ubliżać Pauli?)
Oblu - nie ona pierwsza i nie ostatnia
Było już kilka takich delikwentek.


Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
jednego nie moge zrozumiec,na to wychodzi,ze na paznokciowym albo trzeba byc w ,,paczce'' Pauli,albo byc jej zdecydowanym wrogiem i jej nienawidzic.
.
Tu wchodzą w grę bardzo proste ( by nie rzec prostackie ) motywy, które student pierwszego roku socjologii i psychologii zdiagnozuje bez pudła.Pozwól ,ze w szczegóły wchodzić nie bedę , wracam do zarządzania i organizacji

Aaahh i obowiązkowo Wesołych Świąt życzę !!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując