Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LII
Wątek: Scent Bar LII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-30, 19:53   #2122
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

snad ogólnej obolałości po wycinaniu gałęzi
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad takiego kaca, że aż jestem pijana.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

A mi wyświetliło szatańską reklamę Lidla: Serek Brie z nadzieniem za 6,66

O jak ja nie lubię zmiany czasu na letni

Porównałam bourjois healthy mix 51 light vanille (stara wersja) z maybelline affinimat 02 light porcelain. Fot nie będzie, bo niewyraźnie wyszły z mojego badziewnego aparatu Kolory są niemal identyczne, a różnice:
burżuj - ciut bardziej naturalny beżowy kolor, ładniej wygląda na buzi, ale szybciej się ściera, droższy i wycofany
maybelline: wpada bardziej w różowy ton, ale na buzi nie widać różnicy, tańszy i trwalszy, ale podkreśla suche skórki i ma alkohol w składzie (niektóre osoby wysusza)
1.
2.
3.se wymieniłam się ze Śnieżką na affinimat light beige i jest lepszy kolorystycznie od affinitonu , bo jaśniejszy , ale gorzej kryje i łatwiej się zmazuje

ad sinupret wypadania ostatnio umyłam guowę taki mydełem http://www.magiczne-indie.pl/mydelka...-sesa-75g.html i wylazło mi dużo mniej włosów podczas mycia . I potem też mniej wyłazi . Jak na razie zobaczę co będzie po następnym myciu , które zaraz uskutecznię bo mam głowę pełną trocin

Bogusiu
- gratuluję TŻta
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora