Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie Wroclaw
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 23:09   #16
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Tipsy- Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Tiffanys Pokaż wiadomość
Witam
Sama mam żelowe tipsy i niestety nie jestem szczęściarą, gdyż za każdym razem trafiam do kosmetyczek, które nie ma co ukrywać, ale nie znają się na swojej pracy. (jeśli kogoś uraziłam to bardzo przepraszam!). Po prostu chodzi mi o to, że większość z nich miała dyplomy każda mówiła , że paznokcie bedą ładne i długo się beda trzymaly...Niestety. Albo mialam tak wypilowana plytke paznokcia, ze wygladala jak pergamin, a kazde dotkniecie czegokolwiek bolalo... albo kazano myc mi rece, a przeczytalam tutaj ze przed nalozeniem zelu,mozna nabawic sie w ten sposob grzybicy... albo siedzialam 3 h ;/ a kazdy paznokiec byl innej dlugosci i odpadaly badz tez odpowietrznialy sie po kilku dniach! No nie ma co ukrywac, ale nie mam szczescia... stad tez ten watek!Poszukuje kosmetyczki z Wrocławia, która chociaz raz zrobilaby mi tipsy z ktorych moglabym byc zadowolona i to na dlugo Zawsze robie tipsy żelowe, ale podobaja mi sie tez wszelkie zdobienia akrylowe Bardzo prosze o kontakt.. z góry dziekuje Pozdrawiam wszystkie kobietki na forum!! Buziaki

Witam!U Nas na wizazu jest TIARA widzialam jej pazurki sa sliczne.
Nie wiem czy mieszka,ale pracuje we Wroclawiu.
Sprobuj do Niej napisac moze Ona zrobi Ci ladne pazurki


PS>Dziewczynki nie jestem profesjonalistka,ale wasze coniektore pazurki sa przesliczne.
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując