Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LII
Wątek: Scent Bar LII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-02, 20:37   #2229
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
2 A czym różni się wypalanie od zamrażania?
3 widzisz zmyliły mnie płuca i oskrzela bo skoro tak również jest błona śluzowa która oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i nie tylko bo przecież u palacza płuca i oskrzela są poddawane zakurzeniu przez dym , to są w budowie i funkcji podobne do błony śluzowej nosa i gardła tzn działają na podobnych zasadach. A co ze spojówkami?
1.temperaturom
2.właśnie do płuców i oskrzel dociera powiecze już oczyszczone w nosie i nosogardle , ostatnie resztki się moga na krtani zatrzymać , niżej już jest raczej czysto , chociaż bywa że coś tam żyje , ale zzałożenia raczej czysto powinno być . Oczywiście mechaniczne zanieczyszczenia jakieś pyły i pyłki wlatują , ale chorobotwórczych nie powinno być ani żadnej własnej stałej flory tam nie ma . Spojówki są stale oczyszczane przez przepływające łzy i mruganie łoczami .
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Fitam!
i macham z nad przyszłej nadwagi (jestem w trakcie wykańczania 250g torebki z orzechami brazylijskimi).
tesz mam fazę na brazylijskie
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ładnie mieszkam? To przed tv i kuwetą, to połowa wolnej przestrzeni w pokoju, na drugiej części stałam robiąc zdjęcie :-D
pełna kompresja i wszystko w zasięgu ręki



Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja się chyba zestarzałam bo kiedyś nie odczuwałam tak tej zmiany jak teraz
no sks niestetysz
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Znad wysiadziętego kręgosłupa lędźwiowego an amen

Kur dwa myję okna raz w roku i akurat dziś musiał mi wysiąść (tzn technicznie zaczął wysiadać wczoraj ale chciałam być twarda jak bruk )

No i mam rozpiździel pół na pół syfu z czystością i tak do czwartku bo jutro jestem wyjechana także ten teges łączę się w bólu z mającymi rozpiździel na chacie.


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
znad mandaciku za przełażenie na czerwonym kurde, akurat 1 kwietnia jest, skąd mam widzieć czy to była na serio drogówka
ale

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


Mój maluszek, dwa razy dluższy i dwa razy wyższy niż jeszcze kilka tygodni temu....

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Dobry! Wstałam -nadal znieczulona, właśnie kładę szpachlę na paszczę i lecę na jogę
Koth mi się nieco zepsuł :-( Przez remont...
biedny koth

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
edit;
nie ma za co kciukasów trzymać...nie idę do szpitala.Chciałam na skróty to mam.. Tera muszę grzecznie do internisty od internisty do neuro i uj wi kiedy na oddział. Ech, już nic nie piszę bo mam takiego nerwa że ...

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Sytuacja jest bardzo dynamiczna, ten pokój już jest pusty, wszystko stoi teraz w mniejszym
Idę dziś pić na tę okoliczność..

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


Boniek ma zapalenie kotha, z naciskiem na zapalenie spojówek o dziąseł
1.
2.oj

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad długiej przerwy od Baru, utytych ud, nietrafionych zakupów ciuchowych (bluzka o 10 cm krótsza niż w aukcji podali więc pipka na wierzchu), zakupionych na balkon wierzb Hakuro, znalezienia idealnej metody żywienia (kebab bez bułki, sałatki od kebabiarza i francusko-inspirowane) i marzeń o wakacjach w Toskanii.
przeczytałam świerzb Hakuro
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
macham tym razem znad sterty skierowań na kolejne badania, chyba powinnam się cieszyć że chcą mnie badać, co nie? borelioza niestety nie na 100% wykluczona bo świeże przeciwciała wyszły a więc dodatkowo szpital zakaźny odwiedzę poza tym czekają mnie badania słuchu i wzroku, dalsze badania musku, jednego badania jestem strasznie ciekawa bo z opisu fajnie brzmi a poza tymi esemowymi badaniami, jeszcze wczoraj endokrynolog mi kolejne hormony zleciła, a już tak na dokładkę postanowiłam odwiedzić kolejny raz okulistę bo mi się te nowe zeszłoroczne okulary nie bardzo jednak widzą tak więc najbliższe 4 miesiące mam zaplanowane


no i zapomniałam co chciałam napisać ...
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora