Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LII
Wątek: Scent Bar LII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 08:43   #2240
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
No tak się dziś nakręciłam przez wtopę ze szpitalem że obdzwoniłam chyba wszystkich neuro w moich okolicach co by mnie kto przyjął.Znam siebie i wiem że muszę kuć żelazo póki gorące,póki mam zacięcie, bo znów odpuszczę i doopa blada. Dostałam się prywatnie I nie uwierzycie ,pan doktor też cierpi na tę przypadłość i po prostu se z tym żyje...z tym że wykluczył u siebie oczywiście wszelakie ewentualności i stwierdził że to kwestia psychiki aby sobie z tym radzić.Po prostu cza być twardym i dać se wmówić że to tylko sen..Kurka no ja też bym tak chciała ino że ja to nawet po takim seansiku to zasnąć się boję . Dostałam namiary jak go złapać normalnie na NFZ i będzie mnie w tym kierunku prowadził. Najpierw EEG a pózniej zobaczymy.Także jestem dobrej myśli że szybko się z tym uporam


Rejcz jakby co to śmignij też do mojego wątasa ,może mam tam cosik co byś chciała jeszcze potestować.
1. rozumiem mobilizację - świetnie że nie odpuściłaś i skutecznie działałaś
Oby i lekarz był równie skuteczny

2. Chętnie - swoją listę wrzucę niebawem (postaram się wieczorem, acz wczoraj np paduam) bo wpadam w locie


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad długiej przerwy od Baru, utytych ud, nietrafionych zakupów ciuchowych (bluzka o 10 cm krótsza niż w aukcji podali więc pipka na wierzchu), zakupionych na balkon wierzb Hakuro, znalezienia idealnej metody żywienia (kebab bez bułki, sałatki od kebabiarza i francusko-inspirowane) i marzeń o wakacjach w Toskanii.
przeczytałam piękna pipka

inspiracja Toskanią z pwoodu stylu kuchni? żarcia? pogody? książki? filmu?
To je wieś, tam jest daleko do barów z kebabem i trza samemu gotować, ew służba
Na miejscu to tylko wino


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
macham tym razem znad sterty skierowań na kolejne badania, chyba powinnam się cieszyć że chcą mnie badać, co nie? borelioza niestety nie na 100% wykluczona bo świeże przeciwciała wyszły a więc dodatkowo szpital zakaźny odwiedzę poza tym czekają mnie badania słuchu i wzroku, dalsze badania musku, jednego badania jestem strasznie ciekawa bo z opisu fajnie brzmi a poza tymi esemowymi badaniami, jeszcze wczoraj endokrynolog mi kolejne hormony zleciła, a już tak na dokładkę postanowiłam odwiedzić kolejny raz okulistę bo mi się te nowe zeszłoroczne okulary nie bardzo jednak widzą tak więc najbliższe 4 miesiące mam zaplanowane ...
woo Ale nie pozwól zatrzymać tej machiny, to dobrze, że się kręci
za eliminację paskudnych chorób


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ech, fajnych mam też ludzi w pracy, ubawiłam się z nimi dziś wieczorem Teraz pewnie ciche dni w domu, bo małżon mówił "idź na drinka, idź", a jak przed chwilą do niego dzwoniłam, miałam wrażenie, że jest foch... Czyli Tołdi musi obłaskawić Księciunia

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

ten himalajski krem jest cudowny , potwierdzam

1.no ja wciąż nei mogę zrozumieć , dlaczego wycofuje się dobre produkty , które by lud kupował , a na to miejsce wchodzi badziew którego nikt nie chce
1. mam go - w czym jest cudowny? Co robi ? Bo mi nic

2. Podejrzewam, że dobrej jakości produkty mają wysokie koszty produkcji, po reformulacji jest po taniości, po kosztach, a ktos to zawsze kupi



Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Otóż znów mi się udało zabłysnąć... Koleżanka mi smsuje, pyta, co tak szybko uciekłam, a ja jej na to, że małżon sam w domu i już go ręka boli
Naturalnie miałam na myśli, że od czyszczenia podłóg!!!
Murszęęęęęęęęęęęę

wygrywasz, na wtopy, zawsze ja dzierżyłam to "zaszczytne miejsce" ale wygrywasz o całą długość


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Uff! To dobrze bo juz myslałam ze ja nic nie potrafie stosowac zgodnie z przeznaczeniem
Ja kupiłam ją wyłącznie w tym celu, gdyż nie zamierzam nawet udawać, że będę ćiwczyć Kupiłam srebrną, kurzu nie będzie widać


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Prawda, że udaje mi się czasem pojechać?? Małżonowi foch przeszedł, jak mu opowiedziałam, lał ze mnie cały wieczór
prawda, ale gratsy za zabicie focha
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora