Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak długo można stosować maści sterydowe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-23, 23:06   #43
indianka84
Raczkowanie
 
Avatar indianka84
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 84
GG do indianka84
Dot.: Jak długo można stosować maści sterydowe?

hehe ostanio zmienialam lekarza tzn poszlam do innego alergologa bo sie poprostu wystraszylam hehe dostalam za szybko okres i poszlam do ginekologa powiedzial ze moglo to byc poronienie ale nie mogl mnie zbadac pzrez ten okres i pytal czy uzywam jakis lekow to mowie ze smaruje sie diprosaliciem no to lekazr powiedzial ze te strydy moga wplynac a raczej ze bardzo wplywaja na cize i te sprawy , wystraszylam sie ze ta lekarka to chce mnie wpedzic jeszcze w cos gorszego niz jestem , alergolog do ktorego etarz poszlam zapisa mi jakie slagodniejsze srodki- tyle ze one nie tak szyba dzialaja narazie efektow nie widze . Diprosalic byl o tyle skuteczny ze jak sie posmarowalam wyspka znikala... na pare dni ale ile mozan stosowac ta sama masc wiem ze nie dlugo a ta lekarka nic nie mowila tylko ja zapisywala eh teraz juz niewiem co mam robic???? myslalm o immunoterapi ale najpierw musze pewni odwiedzic kilku lekarzy ktorym i tak za bardzo nie ufam pewnie znajda cos jeszce i anstepne lecznie aha robilam testy na skorze (bo wczesniej mila z krwi) i wyszlo ze jestem na kurz uczulona i na histamine a przy alergi jak organizm sie broni to wytwarz ata histamine i to jest atkie pokrecone ze ja jzu neiwm co ma z tym robic chce sie pozbyc wysypki i tyle i neiwiem jak????????????? RATUNKU!!!!!!!!
__________________
radość wypełnia mi serce
dla wszystkich słońce na niebie
woda nie płynie pod górę
żyjesz nie tylko dla siebie
indianka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując