Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-19, 15:02   #2319
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
a no właśnie! to był pudding

tak, tak białe kozaczki i szorty to obowiązek tego lata!

Pomada masz odjazd? Co jarałaś?
Polska trwa, czadzi ostro.

Cytat:
Napisane przez May87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, troche zrozumienia.... nie wszyscy są wyedukowani na Bravo Girl zresztą kiedy ktoś robi wszystko po raz pierwszy, to normalne, że może mieć wątpliwości i obawy.
No może zanim zrobi ćoś po raz pierwszy powinien się wyedukowac na Bravo.

Cytat:
Napisane przez izolda17 Pokaż wiadomość
niestety niektore wizanki zamiast "pomoc" jeszcze bardziej pograzaja. Ja rozumiem ze uwazacie sie za madrzejsze i w ogole bardziej doswiadczone ale kiedy ktos prosi o rade to mozna napisac " no sluchaj prawdopodobne ze jestes w ciazy, ale nie zalamuj sie tylko idz do lekarza" zamiast moglas sie zabezpieczyc ...

skoro ona podejrzewa ciaze to znaczy ze juz jest po wszystkim i wasze docinki nic nie zmienia !! Pati ja tez niedawno bylam w takie sytuacji i rozniez prosilam o pomoc i zamiast niej zostalam objechana bardzo konkretnie .... ja mialam szczescie nie zaszlam w ciaze ... a teraz biore tabsy. Ty tez sie nie martw .... czasem sie zdazaja takie opoznienia i w ogole ... idz na badania i wszystko sie wyjasni ... trzymam kciuki
Tak teraz zaczniemy badać internetowo. Złoś uruchamia klinikę Dr. Pajhivo, który będzie badał wizażanki po pettingu czy zjedzeniu puddingu... No i wtedy powinny być wszyscy zadowoleni.

A tak na serio: takie pocieszanki to sa dobre, ale nieskutecznie, więc po co to pisać, po co? Po prostu jak już się mleko wylało to trzeba działać i ew. kupować wyprawkę dzieciaczkowi.
Cytat:
nie dosc ze sama wiedzialam ze postapilam tragicznie to "kolezanki wizanki" jeszcze mnie dobily....
Patrz jakie podłe.

Zatem skoro tak, to
Cytat:
kazda z nas wie ze nalezy sie zabezpieczac !!
dlaczego tego nie robia? Nie rozumiem.


Załamuje ręce na takim stanem rzeczy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora