Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okrąglutkie nasze brzuszki, zaraz będziemy czuć maluszki. Wrześniówki 2014 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-08, 20:20   #2287
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Okrąglutkie nasze brzuszki, zaraz będziemy czuć maluszki. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Wizyta teściów upłynęła spokojnie i bez pouczeń i wykładów a nawet z prezentami szok prezenty poniżej ...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakie extra a mnie dziś mama strasznie zjechała że już kupuję ubranka jak zobaczyła nie schowane jeszcze rzeczy które dziś kupiłam w lumpkuA znalazłam fajny wózek u siebie w mieście na tablicy za podejrzanie niską cenę i już chciałam kupować, a teraz to już nie wiem sama czy jednak nie za wcześnie
Jak czekałam na wizytę to poplotkowałam trochę z babkami które też czekały, naśmiałam się strasznie ale i przekonałam że lepiej kupować jednak ubranka uniwersalne. Większość pań przynajmniej jedną ciąże miała za sobą i jedna opowiadała jak do końca była przekonana że będzie syn i to było tak dla niej pewne i oczywiste że nawet przy porodzie nie zapytała co sie urodziło, jak położna przyniosła jej córkę to powiedziała że się chyba położna pomyliła bo ona przecież urodziła syna
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora