Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obsesja na punkcie włosów :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-20, 10:21   #29
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Tez ogladam sie za ladnymi włosami, ale np. jak idę z chłopakiem to robie to delikatnie, np. mówie zobacz jakie śliczne włosy....i staram sie żeby on też zwrócił na to uwagę....i tak się rzeczywiście dzieje, bo to jednak na facetów działa

Jak kupuje odżywki, to się nie patyczkuje, sprawdzam skład, ale juz dawno mnie odrzuciło od profesjonalnych(nie wszystko złoto co sie świeci).No i staram się kupować w tajemnicy, żeby nie drażnić nikogo w domu. Mam specjalna półeczke na kosmetyki, ale ograniczam sie ostatnio do jednej odzywki a nie do kilku.

W szkole(jak jeszcze była szkoła) to duzo dziewczyn wiedziało że mam bzika na tym punkcie i czasami dla żartu mówiły do mnie....Kasia zobacz czy nie mam rozdwojonych koncówek.....heh.....
A na czym z prof sie zawiodlas??fakt, ze nie wszystkie sa warte swojej ceny i nie spelniają swojego zadania( np wiele produktów z lini Kerastase ) ale generalnie ja wole porfes. choć.....maseczki gliss kura ( tej pomaranczowej aroma) nie jest nic w stanie pobić ostatnio nawet zdradzam moja ukochana hydro maske welli z ta gliss kura ja tez mam swja odzielna póleczke na kosmetyki do wlosów, ustawiam je nawet wdg producentów i zastosowania
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując