Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 . . .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-20, 12:42   #405
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez lele
widzialam vademecum z operona, oni maja je z roznych przedmiotow- ja chyba zainwestuje w historie i wos, wiem ze oni maja takie promocje, ze jeszcze dorzucaja czasem testy maturalne z danego przedmiotu..
Cytat:
Napisane przez obca
właśnie widziałam w necie różne vademeca ..ale najbardziej interesuje mnie czy są jakieś tablice albo inna pomoc, w której są wszystkie najwazniejsze organizacje międzynarodowe (+ krótkie informacje o nich)..wszyscy prezydenci..premierzy z okresu po 2 wojnie światowej..najważniejsze partie..coś takiego
ja mam to vademecum z Operonu, do histy, świetne jest, ale do powtórek i takiego zebrania wiadomości w jedną całość bo jednak nie ma to jak nauka z podręcznikiem robienie własnych notatek, itd...

w tym vademecum moim z histy z Operonu jest coś takiego - ta książka jest podzielona na kilka modułów, jeden z nich to "dynastie, ugrupowania, jednostki" i tam np. są wszyscy prezydenci USA (od 1789 do dziś), lista naszych premierów też chyba była, ale nie mogę w tej chwili znaleźć, w każdym razie praktycznie o każdej ważnej osobistości jest krótka informacja, takie podsumowanie, najważniejsze, co zrobił, z czego zaslynął, itd są wszyscy politycy światowi z dziejów po II wś, dowódcy wojskowi, itd, naprawdę fajna sprawa, a jeśli chcesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda: -> fragment książki do ściągnięcia

tu link do całości
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora