Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawdzone produkty z Intermarche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-14, 12:33   #15
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Sprawdzone produkty z Intermarche

Polecam Intermarche - zwłaszcza te produkty z logo Selection. Początkowo kupowalam tylko te markowe produkty ale z czasem postanowilam zaryzykować i muszę powiedzieć, ze byłam miło zaskoczona produkty pod ich marką mogą być ciut droższe od tych, które można kupić np. W biedronce czy dino ale one są w ostateczności w lepszej jakości.
Mogę z czystym sumieniem polecić:
- herbaty (liściaste, w torebkach),
- masło paturages (teraz była promocja 3.29 zł za kostkę) nakupilam pełno kostek dla babci bo ona musi płacić w osiedlowym sklepiku za laciate 5.30.
- margaryna z maslem, opakowanie 500g 2.35 w smaku przypomina Delme z masłem.
- makarony Florini (spaghetti, penne, tagliatelle) w smaku jak primo gusto czy barilla.
- dżemy Paquito,
- soki Paquito,
- frytki cztery strony smaku USA - w smaku jak Aviko, dużo lepsze niż te z biedronki,
- dodatki do ciast: budynie, cukru waniliowe, proszki do pieczenia, galaretki,
- bardzo dobre pieczywo wypiekane na miejscu polecam ciabatty, bagietki, chlebek fitness czy drwala,
- kiełbasy z własnej wedzarni, kabanosy pepperoni,
- olej rzepakowy soleil ja nie widzę różnicy pomiędzy nim a wielkopolskim, kujawskim czy olivierem.
- bakalie: migdaly, wiorki, zurawina, orzechy laskowe,
- oliwa z oliwek, majonez ( z tego co kojarze wytworca jest Develey).
- mrozonki cztery pory smaku,
- podpaski, papier toaletowy.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Prisha Pokaż wiadomość
Intemarche jest marketem najbliżej położonym koło miejsca mojego zamieszkania, a więc często robię tam zakupy i jestem zadowolona. Lubię go za ciepłe bułeczki i za to że mają swoją wędzarnie i dobre mięso (poza drobiem, jakoś mi nie podchodzi i kupuję gdzie indziej) oraz za przeceny nabiału, gdzie zbliża się termin ważności. Największy minus to kolejka do mięsnego .
Zgadzam się z tobą mi też piersi kurczaka i kotlety schaboee nie podchodzą - kupuje w osiedlowym rzezniku, z wędlin to tylko salami obtoczone w papryce lub cebuli, te kabanosy pepperoni i kiełbasy z ich wedzarni - szczególnie te powyżej 20 zł, tylko, że oni często robią promocję i można kiełbasę, która kosztuje 26 zł kupić w promocji za 18 lub 19
Ja jak ostatnio byłam u rodziców to moja mama polecala mięso z lidla z jakimś symbolem quality ? Dobre gatunkowo mięso tam mają
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując