Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu za granicę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 14:19   #8
masha8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu za granicę :)

Cytat:
Napisane przez cabin_crew Pokaż wiadomość
W Anglii najlepiej jest mieć jakiegoś znajomego który może się rozeznać jak to jest z pracą w danym miejscu, ja sama pomogłam w znalezieniu pracy i mieszkania 9 znajomym i pracują do dziś a jak przyjeżdżali to można powiedzieć że angielskiego praktycznie nie znali. Maja pracę o których Ty piszesz tzn np w fabryce kanapek czy w magazynie z ciuchami. Jakby przyjechali tak w ciemno to pewnie nie znaleźli by tak łatwo pracy. Mnie najbardziej interesuje praca na lotnisku ale mogłabym pracować gdzieś gdzie ma się kontakt z ludźmi, rozmawia po angielsku z możliwością nauki języka danego kraju. Jestem trochę wybredna dlatego, że już mam pracę i mogę znaleźć sobie podobną ale wiadomo, każdy wolałby zmienić prace na lepszą i łączyć ją z zainteresowaniami ( w moim przypadku lotnictwo i języki obce).
Ja nie mam żadnych znajomych za żadną granicą, więc biorę co mi wpadnie w ręce jeśli chodzi o " rozmawia po angielsku z możliwością nauki języka danego kraju" to tak jest w Skandynawii że mówi się np po norwesku czy szwedzku i równocześnie po angielsku. Ja bym najpierw chciała nauczyć sie super angielskiego a potem mogę jechać dalej.
PS. a czy możesz mi dać ewentualnie jakieś wskazówki gdzie można szukać takich właśnie prac jak np w magazynie z ciuchami? Byłabym wdzieczna

Edytowane przez masha8
Czas edycji: 2014-04-14 o 14:24
masha8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując