Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jecie posiłki razem z TŻtem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 10:42   #29
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jecie posiłki razem z TŻtem?

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;46036769]No tak, bo najlepiej to zaszyć się każdy członek rodziny do swojego laptopa, smartfona, sprawdzić fejsbuczka czy inne swoje "duperele". A potem się dziwić, że nie umiemy rozmawiać, że dzieci mają kiepski kontakt z rodzicami a małżeństwa się rozwodzą. Ludzie mnie załamują po prostu. Czasem to znajomy na przykład zagaduje mnie na fejsie i opowiada, że właśnie jest na wyjściu ze znajomymi (!) Takim wyjściu, że siedzi na swoim telefonie i pisze do innych. No dla mnie masakra...

Dla mnie to spaczenie, że ludzie już nawet nie potrafią razem zjeść tylko dlatego, że każdego ciągnie do swojego laptopa/smartfona i są niby w pod tym samym dachem, ale oddzielnie. To takie smutne Będę się bronić przed tym najdłużej jak się da...[/QUOTE]

Super, że wiesz wszystko o mnie i o tym jaki sprzęt w domu mam Chociaż nawet nie wiem jak wygląda smartfon Jak uprawiamy seks to też tż ogląda tv a ja siedzę w smartfonie



U mnie w domu jadaliśmy razem zawsze, ale ja się wstydziłam jeść przy innych ludziach bo jakoś moim zdaniem dziwnie wyglądam jak jem, no ale z rodziną jadłam. A tż jadał z rodziną tylko w niedzielę.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując