Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wyborem telefonu komórkowego - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-17, 15:36   #1806
Queza
Raczkowanie
 
Avatar Queza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki telefon w play?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
podlega gwarancji. TŻ zanim zainstalował, pytał w salonie swojej sieci
a to "dla wszystkich" to źle interpretujesz. Wcześniej wychodzą dla flagowców, dla najlepszych z serii telefonów a dla starszych i słabszych na koniec. A na przełomie czerwca/lipca to już mają mieć wszyscy, co nie znaczy, że dla niektórych telefonów już jest.
pojedyncze rzeczy? a chociaż ustawianie dźwięku oddzielnie dla dzwona, oddzielnie dla aplikacji, po trzy kafle na wiersz już masz?
czytałam na jakimś forum już nie pamiętam na jakim że właśnie wersje deweloperskie już wyszły i można je samemu instalować ale nie podlegają gwarancji, nie słuchaj się ludzi z salonu bo oni nic nie wiedzą a powiedzą tak na odczepnego, najlepiej skonsultować się z ludźmi z Nokia Care w swoim mieście tak to wiem że modele tzn Lumia 930, 630 i 635 jakiś HTC i Samsung będzie miał nowy system wcześniej a pozostałe dostaną aktualizację później tak jak piszesz. Co do moich aktualizacji to nie mam zmian takie jakie wymieniłaś które są w WP 8.1 mi tylko się aktualizuje sieć itd żadna aktualizacja systemu mi się nie pokazuje póki co

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Kurcze pokusiłam się o wersję deweloperską i ją ściągam nie mogę się doczekać aż się tel mi zaktualizuje do WP 8.1
__________________
Zapraszam -> http://ilonakasprzycka.blogspot.com/
Queza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując