Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 09:07   #1743
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się totalnie nie trzymam- ostatni tydzień to jakieś szaleństwo jest
Byłam w Jasmin- o mamo, ile tam fajności teraz mają skusiłam się tylko na maseczkę oczyszczającą Bania Agafii. Z aptecznych rzeczy nadal nie mogę upolować żelu do mycia Hydrain3. Przybyła mi kąpiel bzowa Joanny, płyn do h.i. Sylveco, 3 dezodoranty zapachowe z promocji w real i pianka do golenia z tejże, olejek pod prysznic () nivea i 3 "oziaki" z superowej rossowej promo.Wzięłam całą linię na objętość. Chcę jeszcze szampon i odżywkę Mega, ale nie wiem zupełnie co wziąć gratisowo do tej dwójki Do tego jeszcze miniaturkę szamponu T&G z cnd. Coś do stylizacji by się przydało ale chyba się rozejrzę za czymś "pro", a nie z drogerii.
No to faktycznie trochę poszalałaś ostatnio widzę, że zaopatrujesz w zapasy swoją nową łazienkę.
Ja się teraz czaję na serię La Petite Marseillais, wąchałam wczoraj waniliowy żel pod prysznic i muszę go mieć. Byłam w małym Rossmannie, więc tylko 3 zapachy były, ale jak będzie jakas promocja to szturmuję większy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Od soboty mam nowy domek Wyliczyłam, że jeśli będę pedałować tylko do i z pracy to w 2,5 miesiąca zrobię 1000 km Nie mogę się zebrać do powieszenia firanek.
I jak się mieszka? 1000 km to ja robi na rowerze rocznie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za tydzień idę na ślub i wesele- nie mam sukienki ani pomysłu gdzie i co kupić... Ile się teraz daje w kopercie? Nie jest to bardzo bliska osoba, idę sama.
My zwykle dajemy 500-600 jako para.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując