Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-22, 13:37   #565
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała zarówno puder z Paese ryżowy albo bambusowy jak i ten sypki z Manhattan (Soft Mat) bo zastanawiam się nad tym z Manhattan, ale nie wiem czy warto Boję się tego różowego (podobno) koloru.
Nie mam porównania z tamtymi ale dziś kupiłam Manhattan w odcieniu natural i na moje oko nie ma nic wspólnego z różowym odcieniem. Był jeszcze chyba w odcieniu beige , tamten na pewno był cieplejszy ale do mojej bladej cery natural powinien się spisać ok. Ciekawe tylko jak z trwałością? Na KWC ma super opinie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Wiecie, czy promocją objęte podkłady Soraya z półek? Ostatnim razem jak była promocja na kolorówkę to obowiązywała jedynie na produkty z szaf.
U mnie w Rossmanie była dziś o to afera, bo połowa produktów z półek nie wchodziła ale panie kasjerki robiły korekty w kasach i wprowadzały zniżki na wszystko. Szafy wchodziły automatycznie te z półek co drugi trzeci dlatego sprawdzaj od razu i wołaj jak trzeba
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora