Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-24, 11:14   #734
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż dla 14 latki. :)

Cytat:
Napisane przez kesshite Pokaż wiadomość
cóż w szkole makijaż jest niedozwolony i karany uwagami, ale jak widać mój jest na tyle delikatny, że nie rzuca sie w oczy, bo nigdy nikt mi uwagi nie zwrócił a rodzice - mama nie ma nic przeciwko i kiedy pokazałam jej się w kremie bb (bo używam go od niedawna, wcześniej był sam korektor i puder) powiedziała, że jest naturalnie. mówi mi, żebym tylko nie przesadzała bo mam dopiero 14 lat. powiedziała że nie mam uzywać podkładu bo go po prostu nie potrzebuję i się z nia zgadzam, szczerze bałabym sie go używać bo nie wiem czy umiem go dobrze nakładać a poza tym chyba byłby jeszcze za ciężki. krem bb jest dość lekki, prawda? ale jeśli miałabym z czegoś zrezygować, to chyba z tego kremu bb under20 bo nie był mi potrzebny jeszcze niedawno. jakby co - używam tego korektora -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...concealer.html . on jest chyba dobry pod oczy
To jak nikt w szkole nie zwrócił uwagi, to na pewno robisz to delikatnie i jak lepiej się tak czujesz, to nie ma co dramatyzować
Ten korektor spokojnie nadaje się pod oczy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując