Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-25, 12:34   #4566
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Naprawdę mi się podobają, nie da się ich z kotem porównać oboje są piękni kojarzę je z dawnych czasów za moich początków na wątku i falują w sposób uroczy
To chyba miałyśmy wspólne początki Zaczynałam jakoś w październiku/listopadzie i ostatnio zauważyłam, że co mi wtedy skrajnie nie służyło, teraz spisuje się znakomicie i na odwrót. Zauważyłaś coś takiego u siebie może? I porowatość mi nieco podskoczyła. I dorobiłam się drugiego kota Zmiany, zmiany

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne ani mi się waż narzekać, kolor mi się bardzo podoba
Właśnie jestem na etapie kombinowania z kolorem, bo coś mi wypłowiał Ale ogólnie jestem zadowolona, jeszcze nigdy chyba nie miałam włosow w takiej kondycji jak teraz.


Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ja też już nie przejmuję się że loczyć się bardziej nie chcą, zaakceptowałam to co jest i dopieszczam
Ja też myślałam, że plusy częściej no ja z plusami się chyba nie rozstanę, jako dziecko 10 lat nosiłam i miałam przerwę i znów to samo
Przerwę? Tzn. wzrok Ci się poprawił?
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora