Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzje do usunięcia - ARCHIWUM 3 - wątek zamknięty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-25, 14:39   #3303
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
o jakich ostrzeżeniach piszesz? bo ja nie dostałam żadnego ostrzeżenia
Nie ty (lub ogólnie wy-testerki). Ostrzegałam organizatorów testów, że jeśli czas po jakim testerki maja wystawić recenzje będzie się różnił od czasu, który wymagamy w Kodeksie Recenzenta, to recenzje nie utrzymają się w KWC, bo po paru miesiącach i takiej ilości różnych testów nikt już nie będzie pamiętał, że te krótkodystansowce były ich przedmiotem i zostaną usunięte w dobrej wierze, jako łamiące regulamin. W niektórych przypadkach wzięto to sobie do serca, w niektórych nie, jak widać.

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
no właśnie po czasie w którym nikt już nie pamięta, że były przedmiotem testów, jak również nie pamięta, że należałoby tę recenzję uzupełnić, zmienić czy co tam jeszcze. Ja w każdym razie nie pamiętałam (ale to może skleroza powodowana wiekiem )
Zwykle wystarczy ją uzupełnić po najwyżej 2 tygodniach. I naprawdę zachęcam do tego wszystkie testerki (choć zdaję sobie sprawę, że apel w tym miejscu ma ograniczony zasięg).

Gdyby testerki Playboya Play It Sexy wstrzymały się z recenzją do maja (3 tygodnie testowania), miałyby szansą skończyć butelkę i nie byłoby problemu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2014-04-25 o 14:49
Noor jest offline Zgłoś do moderatora