Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co się ze mną dzieje, fobia społeczna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 00:26   #3
caroline1994
Raczkowanie
 
Avatar caroline1994
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Nie wiem co się ze mną dzieje, fobia społeczna?

Jej przyjaciółka nieźle Cię obgadywała (eh...kobiety potrafią być wredne ), ona była coraz bardziej oschła, w końcu Cię rzuciła. Albo musiałeś ją mocno kochać, albo być od niej mocno przyzwyczajony, skoro nadal o niej myślisz.
Tak czy siak : zawsze po zakończeniu związku pozostaje pustka. Przeważnie jeszcze związki odgradzają od znajomych, więc nawet nie ma potem do kogo wrócić, komu się wyżalić. Musisz wyraźnie powiedzieć sobie samemu, mój związek z nią to już przeszłość, czas zacząć nowe życie, otworzyć się na ludzi! Imprezy pomagają, no, może nie codzienne imprezowanie odnów kontakty ze znajomymi, poczuj, że masz na kogo liczyć. No właśnie - co do imprez, one pomagają przywrócić nieraz wiarę w siebie, zaproszenie do tańca najładniejszej dziewczyny na imprezie, zabłyśnięcie w rozmowie z nowo poznanymi znajomymi, tu już zdaj się na swoją kreatywność I jeszcze jedno - nie szukaj na siłę nowej dziewczyny, wszystko w swoim czasie nie ma sensu uszczęśliwiać się na chwilę, ale potem w konsekwencji unieszczęśliwiać 2 osoby, musisz poczuć się gotowy na nowy związek, życzę powodzenia!

Edytowane przez caroline1994
Czas edycji: 2014-04-26 o 00:27 Powód: literówki
caroline1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując