Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 06:49   #2304
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Bon żur Jestem zombie, ale spać nie mogę z wrażenia i uwaga będę się chwalić tż-tem Wstał dziś kochany wcześniej, żeby ugotować mi pomidorówkę.............. .... Chciał, żebym zjadła coś dobrego przed ktg. Ja wiem, że mój mąż jest kochany, ale czasami naprawdę mnie zaskakuje

phdwao wracając do pralkowych rozkmin
czyściłam ściereczką, patyczkami do uszu, starą szczoteczką do zębów i białym jeleniem
mi też stała woda w tym przedziale na płyn. po wyjęciu szuflady (jeśli masz boscha lub siemensa to robi się to tak: http://www.youtube.com/watch?v=IbUDBD6MBL4) okazało się, że z tyłu jest taki mały zbiorniczek, w którym zbierały się resztki proszku i ta woda nie schodziła
Doczyszczenie tej komory, którą pan pokazuje palcem też łatwe nie było, zwłaszcza w kucki i pod dziwnym kątem (mam sporą umywalkę obok)

ilkas śliczny kocyk!!! ja też miałam ostatnio fazę na szary i Hania ma dwa kocyki z przewagą tej barwy
Na szyjkach i skurczach się nie znam

Zytus a Ty masz karmionko, że taki ranny ptaszek?
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014

Edytowane przez chansons
Czas edycji: 2014-04-29 o 06:53
chansons jest offline Zgłoś do moderatora