Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fajne pola campingowe nad polskim morzem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-23, 18:03   #11
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam pole ALEXA we Władysławowie ! Bliziutko morza, śliczne zachody słońca ( camping znajduje się na klifie)i baaardzo dużo młodych osób Na campingu dostęp do elektryczności, łazienki z całodobowo ciepłą wodą, zadbane i czyste. Na terenie również Bar. Do centrum ok. 20 min. drogi pieszo, pełno fajnych knajpek, w których można dobrze i niedrogo zjeść (polecam rybki). Dużo atrakcji na plaży, np. koncerty, dyskoteki, aerobik itp ;] Po prostu świetne miejsce do imprezowania!!!.Teren campingu oczywiście strzeżony. Natomiast gorąco odradzam sąsiedni campin/pole namiotowe POMARAŃCZOWE. Zachęceni ciekawą ofertą na stronie internetowej i ze względu na brak miejsc na polu ALEXA wybraliśmy się tam ze znajomymi w zeszłym roku i bardzo tego żałujemy. Atmosfera wporawdzie była o.k, ale wieelki minus za sanitaria, prawie nigdy nie myłam sie tam w ciepłej wodzie :///


dobrze że mówisz ja właśnie byłam zainteresowana pomarańczowym ale facet dwa miesiace wczesniej chce zaliczke.... z czym sie nie spotkałam a mieszkam niedaleko więc bardzo czesto spedzamy różne świeta czy wakacje nad morzem...

powiec coś jeszcze o pomarańczowym
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując