Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-03, 11:13   #581
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zwątpienie minerałowe

Cytat:
Napisane przez LilyTurnedBlack Pokaż wiadomość
Chimay, nie gniewaj się, ale przy mojej cerze, twoja jest idealna... Moja jest czerwona jak.. hm, jakby ktoś mnie polał wrzątkiem?
Ależ skąd, kokietowanie i czekanie na komplementy nie było moją intencją Ja tam nawet moją skórę zaczęłam lubić, tylko ona ostatnio nie lubi makijażu - i tu jest pies pogrzebany.

Cytat:
Napisane przez LilyTurnedBlack Pokaż wiadomość
Ostatnio zastanawiałam się nad jakimś primerem.. Hm, nie wiem już sama, nie mam konkretnego pomysłu. I pomyśleć, że kiedyś tak bardzo nie chciałam nakładać na skórę 25 różnych warstw kosmetyków. Ale po kilku sytuacjach, gdy ktoś w pracy zaczepił mnie z pytaniem, czy mam może alergię? A inni powiedzieli, że się "już przyzwyczaili do czerwieńszej twarzy" (miłe, ale...), po tym mam już trochę dość
Co do ratowania naczynek, mam za sobą liczne próby z: pharmaceris, biodermą, svr itp, a od niedawna (z miesiąc?) stosuję Tołpę, ale powoli przestaję w to wierzyć. Stąd chyba skupiałabym się na kryciu.
Wydaje mi się, że zielony korektor EDM trochę pomagał, ale nie było tak idealnie, jak w tych wszystkich video na YT...
(ach, jeszcze dodam, że zdjęcie jest po nałożeniu podkładu. i jest nieco jaśniejsze, niż rzeczywistość. nieco, ale jednak)
Masz zdiagnozowany trądzik różowaty?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując